Niejednokrotnie, każdy z nas spotyka się z sytuacją, kiedy pragniemy skorzystać z usług popularnej firmy, aczkolwiek nie mamy pewności, czy oferowane usługi nie są świadczone w zbyt wysokich cenach. W takiej sytuacji warto zwrócić się do naszego przedsiębiorstwa. Specyfika naszej działalności dotyczy konstrukcji z elementów stalowych. Nasi specjaliści dzięki wieloletniej praktyce oraz bogatemu doświadczeniu przeprowadzają rzetelną weryfikacją cenową wskazanych pomieszczeń stalowych. Proponowana przez nas cena za hale stalowe odpowiada obecnie funkcjonującym i popularnym stawkom na rynku budowlano-konstrukcyjnym.

Odpowiednie warunki magazynowania różnego rodzaju ładunków są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa towaru. W zdecydowanej większości przypadków budynkami przeznaczonymi do składowania materiałów i produktów są hale stalowe. Odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym czas ich powstawania można skrócić do minimum.

Jak wycenić halę?

Aby wycena hali stalowej była możliwie najbardziej miarodajna oraz precyzyjna konieczne jest, aby inwestor udzielił odpowiedzi na szereg pytań związanych między innymi z lokalizacją, wymiarami, a także dodatkowymi elementami i akcesoriami zamontowanymi w konstrukcji budynku. Przekazanie możliwie najbardziej szczegółowych informacji pozwoli na wybranie najodpowiedniejszych dostawców wszelkich podzespołów, a także na zaprojektowanie najodpowiedniejszych rozwiązań dla potrzeb każdego z klientów.

Jaki jest koszt budowy hali stalowej?

Wybierając najodpowiedniejszą firmę, której zostanie powierzona budowa hali stalowej należy wziąć pod uwagę szereg aspektów. Nie zawsze bowiem przedsiębiorstwo najtańsze jest tym, które spełni wszystkie oczekiwania klienta. Z każdą ofertą należy więc się zapoznawać w sposób dokładny oraz możliwie najbardziej szeroki. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, jakie aspekty podlegają wycenie. Może się bowiem zdarzyć, że w ostatecznym rozrachunku nie zostaną ujęte chociażby koszty materiałów, transportu czy wykończenia. Z każdą ofertą należy się więc zapoznawać w możliwie najbardziej dokładny i indywidualny sposób. Średniej wielkości hala magazynowa może kosztować w okolicach 500.000 złotych netto.

Indywidualna wycena budowy hali

Wiadome jest, że każda z inwestycji jest inna i do każdej należy podchodzić w sposób indywidualny, dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, jaka będzie ostateczna cena za metr dla konkretnej hali stalowej. W dużym uproszczeniu przyjmuje się jednak, że 1 metr kwadratowy budynku nieocieplanego kosztuje od 300 do 600 zł netto. W przypadku hali ocieplanej, aby otrzymać pełen obraz potrzebnych kosztów, wartości te należy podwoić.

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli nam wstępnie oszacować koszty zaprojektowania i budowy hali stalowej. Prosimy o podanie możliwie największej liczby szczegółów dotyczących hali stalowej lub innego obiektu, którym są Państwo zainteresowani.

Chcesz wycenić halę?

    1. Dane inwestora

    2. Parametry hali

    3. Akcesoria

    Masz pytania?

    Zapraszamy do kontaktu