Firma N&M Bau już od 32 lat buduje z powodzeniem przemysłowe hale stalowe i różnego rodzaju konstrukcje stalowe. Ponad 880.000 m2 wykonanych hal, odznaczających się wzorową architekturą, wyjątkową estetyką i jakością wykonania, ugruntowało silną pozycję firmy na polskim rynku.

Kilkadziesiąt firm, z zadowoleniem użytkujących zbudowane przez nas obiekty, potwierdza fachowość, terminowość i niezawodność naszych pracowników.

Skorzystajcie również Państwo z naszej wiedzy i doświadczenia!

Dlaczego zbudować halę z N&M Bau 

Nasze hale to:

 • wzorowa architektura
 • wyjątkowa estetyka
 • jakość wykonania

Dlaczego wybrać halę stalową?

 • Wyjątkowa lekkość konstrukcji
 • Możliwość wykonania dużych rozpiętości bez podpór
 • Możliwość rozbudowy hali w przyszłości
 • Bardzo dobra izolacyjność termiczna ścian i dachu
 • Krótkie terminy dostawy i montażu
 • Możliwość wykonania dowolnej architektury
 • Swoboda modelowania wnętrza i rozwiązań funkcjonalnych – antresole, belki podsuwnicowe, przybudówki
 • Wyjątkowa estetyka budynków wynikająca z jakości i kolorystyki materiałów
N&M Bau GmbH Sp. z o.o.

Referencje

Tomasz Mraczek

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

„Zeppelin Polska Sp. z o.o.: „Mamy przyjemność potwierdzić, że Firma N&M Bau GmbH Sp. z o.o. była Generalnym Wykonawcą naszego budynku magazynowo - biurowego w Kajetanach. Wszystkie materiały użyte przez Wykonawcę posiadają niezbędne atesty i certyfikaty a stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowych gwarantuje wysoki poziom jakości wykonanych robót……”

Marek Marchel

Pełnomocnik ds. Inwestycji

„Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk Inwestycje Sp. z o.o. potwierdza, że firma N&M Bau była Wykonawcą stanu surowego zamkniętego budynku biurowego dwukondygnacyjnego oraz hali stalowej w Ożarowie Mazowieckim. W trakcie realizacji inwestycji firma N&M bau wykazała się dużym zaangażowaniem, fachowością, sprawnością organizacyjną, zarówno pod względem jakości jak i ustalonych w umowie terminów, dlatego przy kolejnych naszych planach inwestycyjnych bierzemy pod uwagę dalszą współpracę”.

Topex

Z prawdziwą przyjemnością oświadczamy, że Firma N&M Bau GmbH Sp. z o.o. w trakcie 15-letniej współpracy z Firmą Grupa TOPEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, zrealizowała dla nas cztery obiekty magazynowe o łącznej powierzchni 17.052 m2. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z projektem technicznym i zasadami sztuki budowlanej. Należy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników Firmy oraz niezwykle sprawny nadzór i koordynację.

M&P Alkohole i Wina Świata

M&P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina potwierdza, że N&M Bau GmbH Sp. z o.o. zrealizowała nasz budynek magazynowo - biurowy w Generalnym Wykonawstwie w miejscowości Karpin... Prace budowlane zostały wykonane w sposób fachowy oraz z należytą starannością, zachowując ustalony termin umowny. Na każdym etapie prac mieliśmy pełny raport z przebiegu realizacji inwestycji oraz co jest niewątpliwie najwyższym stopniem profesjonalizmu wsparcie w doborze materiałów wykończeniowych oraz doradztwie w ich właściwym zastosowaniu...

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu