hala rolniczaBezpieczne przechowywanie i składowanie

Wykorzystanie stali pozwala na to, by konstrukcja została wniesiona w krótkim czasie oraz zapewnia jej wysoką odporność na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych oraz procesy korozyjne. Stal wyróżnia się także właściwościami termoizolacyjnymi chroniącymi przechowywane w halach zboże i inne produkty przed przegrzaniem oraz zamarznięciem. Nie zapominajmy również o środowisku – hala powstaje z ekologicznych materiałów. Z łatwością poddają się one procesowi recyklingu, co zapewnia ich przyjazność planecie i sprawia, że są najlepszym materiałem budulcowym. Nasza firma realizuje zarówno małe inwestycje, jak i podejmuje się tworzenia projektów zajmujących dużo miejsca (np. na kombajn czy przyczepy).

Funkcjonalne budynki rolne

Zapewniamy pełne dostosowanie do życzeń każdego klienta, prowadzonej przez niego działalności gospodarczej oraz zadań z zakresu rolnictwa, którym dany budynek ma służyć. Bez względu na to, jaki cel ma spełniać hala oraz czy klient prowadzi duże czy małe gospodarstwo, dajemy gwarancję, że będzie w pełni zadowolony z postawionej przez nas konstrukcji. Odpowiadamy na wszelkie potrzeby rolnictwa i jesteśmy elastyczni w swoich procesach produkcyjnych.

Wykorzystywany przez nas materiał budulcowy – wytrzymała oraz w jednakowym stopniu odporna stal – pozwala na zagospodarowanie przestrzeni klienta w celu spełniania różnych funkcji. Jednym z tworzonych przez nas budynków są hale rolnicze na wymiar – estetyczne oraz solidne w których można w pełni bezpiecznie przechowywać pojazdy i urządzenia wykorzystywane w pracach rolniczych. Świetnie się one też sprawdzają przy składowaniu zboża czy warzyw i owoców, chroniąc je przed warunkami atmosferycznymi i zapewniając odpowiednią temperaturę wewnątrz. Tworzone przez nas hale mogą zostać przeznaczone również na chód zwierząt – wówczas muszą spełniać warunki związane z właściwym oświetleniem, obiegiem tlenu i innymi właściwościami niezbędnymi do zapewnienia zwierzętom odpowiednich warunków rozwoju.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu