Istniejemy od 1992 roku. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii
gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki
terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich
wymagań naszych inwestorów.

Referencje

Metro

Konstrukcja stalowa metro

Firma N & M Bau GmbH Sp. z o.o. realizowała dla mnie inwestycję w Generalnym Wykonawstwie w miejscowości Łazy k/Warszawy. Generalny Wykonawca został wyłoniony po szczegółowej analizie ofert i bardzo dobrze wywiązał się z przyjętych zadań, dotrzymując umownych terminów realizacji i zapewniając bardzo dobrą jakość robót.

Bemko

Konstrukcja stalowa bemko

Firma N & M Bau GmbH sp. z o.o. była Generalnym Wykonawcą mojej inwestycji w Jawczycach przy ul. Bocznicowej 13. Inwestycja polega na wybudowaniu hali produkcyjno-magazynowej dwunawowej o pow. 2.480 m2 z częścią produkcyjną o pow. 197 m2 z szybem i windą towarowo-osobową oraz częścią biurowo-socjalną trzykondygnacyjną o łącznej powierzchni 1093 m2.

Amsort

Konstrukcja stalowa amsort

Firma N & M Bau GmbH Sp. z o.o. była Generalnym Wykonawcą inwestycji polegającej na wybudowaniu budynku produkcyjnego o pow. 956,00 m2 wraz z częścią biurowo-socjalną trzykondygnacyjną o pow. 657,00 m2 oraz rozbudowy budynku produkcyjnego o 1174,00 m2 w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego przy ul. Batalionów Chłopskich 112.

Huber-Holding

Konstrukcja stalowa huber-holding

Huber Holding Sp. z o.o. oświadcza, że Firma N&M Bau GmbH Sp. z o.o. wybudowała dla nas dwie hale produkcyjne... Na podstawie dotychczasowych doświadczeń stwierdzamy, że N&M Bau GmbH terminowo i sprawnie wykonuje roboty dobrej jakości. Współpraca z firma jest rzeczowa, a podejmowane zobowiązania realizowane są właściwie. Wyrażamy zadowolenie z dotychczasowego współdziałania i odnosimy się z zaufaniem do Wykonawcy.

M&P Alkohole i Wina Świata

Konstrukcja stalowa alkohole-i-wina-swiata

M&P Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Pawlina potwierdza, że N&M Bau GmbH Sp. z o.o. zrealizowała nasz budynek magazynowo - biurowy w Generalnym Wykonawstwie w miejscowości Karpin... Prace budowlane zostały wykonane w sposób fachowy oraz z należytą starannością, zachowując ustalony termin umowny. Na każdym etapie prac mieliśmy pełny raport z przebiegu realizacji inwestycji oraz co jest niewątpliwie najwyższym stopniem profesjonalizmu wsparcie w doborze materiałów wykończeniowych oraz doradztwie w ich właściwym zastosowaniu...

Topex

Konstrukcja stalowa topex

Z prawdziwą przyjemnością oświadczamy, że Firma N&M Bau GmbH Sp. z o.o. w trakcie 15-letniej współpracy z Firmą Grupa TOPEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, zrealizowała dla nas cztery obiekty magazynowe o łącznej powierzchni 17.052 m2. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z projektem technicznym i zasadami sztuki budowlanej. Należy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników Firmy oraz niezwykle sprawny nadzór i koordynację.

Firma Księgarska Olesiejuk

Konstrukcja stalowa firma-ksiegarska-olesiejuk

Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk Inwestycje Sp. z o.o. potwierdza, że firma N&M Bau była Wykonawcą stanu surowego zamkniętego budynku biurowego dwukondygnacyjnego oraz hali stalowej w Ożarowie Mazowieckim. W trakcie realizacji inwestycji firma N&M bau wykazała się dużym zaangażowaniem, fachowością, sprawnością organizacyjną, zarówno pod względem jakości jak i ustalonych w umowie terminów, dlatego przy kolejnych naszych planach inwestycyjnych bierzemy pod uwagę dalszą współpracę.

Silver Center

Konstrukcja stalowa silver-center

N & M Bau w roku 2004/2005 była Generalnym Wykonawcą zadania inwestycyjnego składającego się z stalowej hali magazynowej o pow. 3800 m2 i budynku biurowego 3-kondygnacyjnego SILVER CENTER w technologii tradycyjnej o łącznej powierzchni 2460 m2... Przy tak dużej realizacji Firma N & M Bau wykazała się bardzo sprawną organizacją i koordynacją robót, wykwalifikowaną siłą roboczą oraz fachowo przygotowaną kadrą inżynieryjno-techniczną.

Zeppelin

Konstrukcja stalowa zeppelin

Zeppelin Polska Sp. z o.o.: „Mamy przyjemność potwierdzić, że Firma N&M Bau GmbH Sp. z o.o. była Generalnym Wykonawcą naszego budynku magazynowo - biurowego w Kajetanach. Wszystkie materiały użyte przez Wykonawcę posiadają niezbędne atesty i certyfikaty a stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowych gwarantuje wysoki poziom jakości wykonanych robót...

WIKR

Konstrukcja stalowa wikr

Potwierdzamy, że firma N & M Bau GmbH Sp. z o. o. zrealizowała nasz budynek magazynowo - biurowy w Ożarowie Mazowieckim. Ponieważ firma wykazała się bardzo dobrą organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem rekomendujemy ja jako solidnego, wywiązującego się w terminie z zadań określonych w kontrakcie fachowca w swojej branży.

Bottari

Konstrukcja stalowa bottari

Firma N & M Bau była wykonawcą naszego budynku magazynowo - biurowego w Radziejowicach... Materiały użyte przez Wykonawcę posiadają niezbędne atesty i certyfikaty a stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowych gwarantuje wysoki poziom jakości wykonanych robót. Współpraca na poziomie Inwestor-Wykonawca przebiegała sprawnie i bezkonfliktowo.

MPM Product

Firma N & M Bau GmbH Sp. z o.o. wykonała dla naszej firmy obiekt w Milanówku o powierzchni 1650 m2. Firma rzetelnie wywiązała się ze wszystkich warunków kontraktu. Ekipa montująca to niekwestionowani fachowcy. Montaż hali przebiegał sprawnie i precyzyjnie. Wyjątkowa estetyka hali wynikająca z jakości i kolorystyki materiałów sprawiła, ze stała się ona wizytówką naszej firmy na polskim rynku.

MFO

Firma MFO Sp. z o.o. potwierdza, że firma N&M Bau była wykonawcą naszych dwóch hal dwunawowych w miejscowości Kożuszki Parcel... Organizacja pracy, profesjonalny nadzór nad wykonywanymi robotami pozwala rekomendować firmę N & M Bau jako solidnego wykonawcę

Makab

Firma MAKAB – Uryga, Kołodziej, Łada S.J. potwierdza, że Firma N&M Bau była wykonawcą budynku dla naszej firmy w miejscowości Sokołów w gminie Michałowice... Firma wykonała prace budowlano-montażowe zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych robót była należyta.