Istniejemy od 1992 roku. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii
gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki
terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich
wymagań naszych inwestorów.

Rjik Zwaan

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z budową hal stalowych. Wykonywane budynki są tworzone przy zastosowaniu wytrzymałych materiałów oraz elementów konstrukcyjnych, co sprawia, że mogą być użytkowane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności przestrzeni.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W 2020 roku kluczową dla nas realizacją była budowa hali magazynowo – biurowej w miejscowości Witki pod Warszawą. Budynek o całkowitej powierzchni 1.182 metrów kwadratowych miał wyróżniać się nowoczesnością oraz wygodą użytkowania. Dwukondygnacyjne przestrzenie biurowe z dużymi oknami zapewniają komfort pracy nawet przez długi czas w ciągu całego dnia, natomiast sporej wielkości magazyn o powierzchni 457 metrów kwadratowych pozwala na składowanie dużej ilości towarów w najbardziej optymalnych dla nich warunkach. Cała elewacja budynku prezentuje się niezwykle efektownie i nowocześnie, co stanowi doskonałą wizytówkę dla całej firmy.

Wszystkie wykonywane przez nas hale mogą być wyposażone w niezbędne systemy bezpieczeństwa, takie jak monitoring czy też tryskacze przeciwpożarowe. Sprawia to, że tworzone przestrzenie odznaczają się bezpieczeństwem użytkowania. Oprócz tego zastosowane materiały sprawiają, że cała konstrukcja jest odporna na działanie silnego wiatru, mrozu, opadów deszczu czy też śniegu. Powoduje to, iż cały budynek może być eksploatowany przez wiele lat bez ryzyka pojawienia się jakichkolwiek śladów zniszczenia.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich dotychczas przeprowadzonych realizacji oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Poszczególne elementy oraz parametry budynku mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, aby sprostały indywidualnym wymaganiom każdego z klientów.

Konstrukcja Rjik

Hala magazynowo -biurowa
Witki, gmina Błonie k/ Warszawy
Typ obiektu: Budynek magazynowy z dwukondygnacyjnym biurem
Powierzchnia: hala 457 m2 + powierzchnia biura 725 m2
Realizacja: 2020 r.