Istniejemy od 1992 roku. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii
gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki
terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich
wymagań naszych inwestorów.

Everts Pol

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się budową nowoczesnych hal przemysłowych. Stawiane budynki mogą być wykorzystane do wielu celów. W ramach prowadzonych działań wykonujemy między innymi konstrukcje stalowe, hale stalowe, a także hale magazynowe. Odznaczają się one znakomitą jakością oraz funkcjonalnością całej przestrzeni, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Hale stalowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

Jedną z kluczowych realizacji ostatnich lat była budowa hali produkcyjno-magazynowej z powierzchnią biurową w Łazach koło Warszawy. Budynek o łącznym metrażu 1600 m kwadratowych to bardzo nowoczesny obiekt z różnego rodzaju systemami zapewniającymi bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z przestrzeni. Duża rolowana brama gwarantuje wygodę podczas procesu załadunku i wyładunku towarów, a stalowa elewacja powoduje, że cała konstrukcja jest wysoce odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz, opady deszczu czy też śniegu.

Niezwykłą funkcjonalnością odznacza się przestrzeń biurowa wyposażona w kilka bardzo dużych okien, których celem jest przede wszystkim dostarczanie sporej dawki naturalnego światła z zewnątrz. Każdy z działów firmy ma teraz wydzieloną przestrzeń, co sprawia, że może w niezwykle komfortowych warunkach realizować przyjęte cele biznesowe i wykonywać codzienne obowiązki.

Co oferujemy?

W ramach prowadzonych działań wykonujemy nowoczesne hale stalowe, które mogą być wyposażone w różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa. Ich przykładem są zraszacze przeciwpożarowe, klapy oddymiające, system monitoringu czy też alarmy. Zapewniamy odpowiedni system rynnowy i uziemienia. Wszystko po to, aby budynek już od pierwszego dnia eksploatacji sprostał wymaganiom każdego z użytkowników.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte doświadczenie pozwala naszej firmie na sprostania nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów i inwestorów.

Konstrukcja Rjik Konstrukcja Rjik

hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną
Łazy k/ Warszawy
Typ obiektu: Hala produkcyjno-magazynowa z biurem
Powierzchnia: 1600 m2
Realizacja: 2019 r.